Nemokamas pristatymas nuo 30€

Puikus pasirinkimas!

Tarpinė suma (0 items)

0.00

Vitaminai ir mineralai

Cinkas – vienas svarbiausių metalų, kurio trūksta kas ketvirtam žmogui

Cinkas, tai vienas iš nedaugelio elementų, kurio privalo būti mūsų lėkštėje! Šiame straipsnyje papasakosime, ką reikėtų įtraukti į savo mitybą, kad cinko su maistu gautumėte pakankamai ir kokiais atvejais jums galėtų būti reikalingi cinko papildai.

Svarbiausi vitaminai ir mineralai šaltajam sezonui

Vitaminai, mineralai yra būtini daugeliui fiziologinių procesų organizme, įskaitant medžiagų apykaitą, imuninę sistemą, odos ir plaukų sveikatą, raumenų ir kaulų stiprumą, taip pat nervų sistemos funkcionavimą. Vasarą dažnai valgome daugiau šviežių vaisių, daržovių, kurie yra pilni įvairių vitaminų. Taip pat daugiau būname saulėje, todėl gauname daugiau vitamino D. Rudenį ir žiemą kai kurių vitaminų, mineralų atsargos organizme gali pradėti sekti.

Magnis - “gyvybės mineralas” puikiai savijautai ir sveikatai

Magnis – mikroelementas, priskiriamas mineralų grupei. Jis turi itin didelę svarbą gerai žmogaus kūno savijautai ir funkcionalumui palaikyti. Įvairiuose šaltiniuose randama, kad su maistu gaunamas magnis dalyvauja net 320 skirtinguose organizmo procesuose ir turi reikšmingą įtaką daugiau nei 300 įvairiausių fermentų veikloje. Todėl galime drąsiai teigti, kad magnis yra vienas svarbiausių mikroelementų organizmo procesuose, kurie prisideda prie puikios savijautos palaikymo.

Vitaminas D: kai saulės mažai – nepamirškite pasirūpinti vitamino D papildais

Apie vitaminą D ir jo svarbą viešai daugiau pradėta kalbėti dar palyginti neseniai. Prieš kelis metus turbūt ne kiekvienas dar buvo girdėjęs apie šio vitamino naudą ir svarbą mūsų organizmui. O ir šiandien turbūt retas kuris gali tiksliai įvardyti, kam reikalingas vitaminas D bei kaip žinoti, ar jums reikia šio vitamino papildų?

CTA icon

Gaukite išskirtinius pasiūlymus el. paštu!

Pateikdami savo el. paštą sutinkate su mūsų Taisyklėmis ir sąlygomis ir Privatumo politika.

Prašome įvesti el. pašto adresą