Nemokamas pristatymas nuo 30€

Puikus pasirinkimas!

Tarpinė suma (0 items)

0.00

Youtube

Gyvenimui su cinkeliu 4-as epizodas

Šeimos gydytoja Agnė Misiūtė tinklalaidėje „Gyvenimui su cinkeliu“ pasakoja apie „longivity“ arba, kitaip tariant, ilgaamžiškumą bei ilgesnį gyvenimą. Šis terminas atsiradęs seniai, tačiau kaip pasiekti to, kad kiekvieno iš mūsų gyvenimas būtų ne tik ilgas, bet ir kokybiškas? Kas prisideda prie ilgo gyvenimo ir ką daryti, kad kiekviena diena neštų džiaugsmą ir sėkmę?

Gyvenimui su cinkeliu 3-as epizodas

Gyvensenos medicinos specialistė Vaiva Lukošienė su alergija ir maisto netoleravimu susidūrė iš labai arti ir gerai žino, ką tai reiškia. Tiek ji pati, tiek jos šeimos nariai yra su tuo susidūrę, todėl moteris praėjo nemenkus išbandymus, kol suprato, kaip su tuo gyventi.

Gyvenimui su cinkeliu 2-as epizodas

Mantas Strolia apie „kačiokus” ir ar tikrai alinanti treniruotė yra tai, ko labiausiai reikia. Profesionalus slidininkas Mantas Strolia sako, kad sportas – pats tiesiausias kelias į gerą fizinę sveikatą, nuotaiką ir emocinę gerovę. Vis tik, jo teigimu, neretai siekiant gerų rezultatų yra perlenkiama lazda.

Gyvenimui su cinkeliu: 1-as epizodas

Mindaugas Žulpa apie norą sportuoti, sportininkų klaidas ir nugaros skausmus. Kineziterapeutas, asmeninis treneris Mindaugas Žulpa – gerai žinomas savo srities ekspertas. Specialistas su pacientais sprendžia ne tik klausimus, susijusius su sporto šakos pasirinkimu, bet ir padeda atsistatyti po patirtų traumų.

CTA icon

Gaukite išskirtinius pasiūlymus el. paštu!

Pateikdami savo el. paštą sutinkate su mūsų Taisyklėmis ir sąlygomis ir Privatumo politika.

Prašome įvesti el. pašto adresą