Nemokamas pristatymas nuo 30€

Puikus pasirinkimas!

Tarpinė suma (0 items)

0.00

Vartotojų teisės

Prekių pristatymo įkainiai:

Prekes pristatome visoje Lietuvoje!

Prekių pristatymas į pasirinktą „Omniva“ paštomatą kainuoja: 2.99 Eur 

Prekių pristatymas į namus su DPD - 2.99 Eur


Pristatymo išlaidos automatiškai įtraukiamos į užsakymą.

Užsakymams nuo 30 eur pristatymas į namus ir į paštomatą nemokamas.

Užsisakant prekes į Kuršių Neriją, prekių pristatymo kaina – 19,99 Eur.

 

Prekių pristatymo terminai:

Visuomet stengiamės prekes Jums pristatyti kaip įmanoma greičiau.

Į namus ir pasirinktą paštomatą „Omniva“ prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Į namus galima užsisakyti visas asortimente pateikiamas prekes.

Taip pat, esant klausimams dėl prekių pristatymo, visuomet galite susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ar telefonu +(370) 60879988.

 

 

Prekių pristatymo sąlygos:

Pirkėjas įsipareigoja atsiimti Prekes su kurjeriu suderintu pristatymo laiku. Kai Prekės pristatomos „Į namus“, Pirkėjas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos būklę, Prekių kiekį, kokybę ir asortimentą. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą, Pirkėjas siuntos privalo nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų, Prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka sutarties sąlygas.

Užsakymo apmokėjimas:

Pirkėjas už Prekes atsiskaityti gali vienu iš šių būdų: per elektroninės bankininkystės sistemą arba banko kortele. Mokėjimas turi būti atliktas nedelsiant po užsakymo pateikimo.

Jums patvirtinus užsakymą, Pardavėjas gauna visą informaciją apie jį. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Pardavėjas. Kartu tokiu atveju laikoma, jog tarp Jūsų ir Pardavėjo yra sudaryta sutartis. Tačiau Pardavėjas privalo tokią sutartį vykdyti tik nuo to momento, kai Pardavėjas gauna mokėjimo paslaugų teikėjo patvirtinimą apie atsiskaitymą už Prekes.