Nemokamas pristatymas nuo 30€

Puikus pasirinkimas!

Tarpinė suma (0 items)

0.00

„Cinkelis“ papildai atsirado iš noro gyventi sveikiau ir ilgiau darnoje su mus supančia aplinka. Mes esame įsitikinę, kad šiuolaikiniame pasaulyje mokslas ir sveikata turi eiti išvien su tvarumu, nes mūsų ir planetos ateitis tiesiogiai priklauso vieni nuo kitų. Todėl kurdami papildus ieškome ne tik geriausių ingredientų žmogui, efektyviausių formulių bei gerai įsisavinamų sudėčių papildams, bet ir gamybos bei pakavimo sprendimų, draugiškų planetai.

               „Cinkelio“ tikslas – kurti kokybiškus ir efektyvius maisto papildus iš aukščiausios kokybės ingredientų. Po kruopštaus papildų formulių kūrimo proceso ir mūsų aukštus standartus atitinkančių ingredientų paieškų, pristatėme šį prekės ženklą jums, ieškantiems kokybiškų ir tvarių maisto papildų. Naujų papildų formules mūsų mokslininkai kuria remdamiesi naujausiais tyrimais, todėl inovatyvumas yra vienas iš mūsų skiriamųjų bruožų. Papildai yra gaminami GMP gamybos standartus atitinkančioje gamykloje. Be to, kiekviena papildų partija yra testuojama nepriklausomoje laboratorijoje, taip užtikrinant nepriekaištingą kokybę.

 Mūsų ilgametė patirtis papildų gamybos srityje leidžia pasiūlyti platų asortimentą, kuriame rasite visus svarbiausius papildus: omega-3 riebalų rūgštis, cinką, vitaminus C ir D, papildus nervų sistemai, grožiui bei įvairius papildus iš grybų. Būkite tikri, kad gaunate visas reikiamas medžiagas. O mes užtikrinsime, kad jus pasiektų tik kokybiški ir aukštus mūsų gamybos standartus


Be dėmesio žmogui ir jo sveikatai, mums svarbi ir mūsų planetos ateitis. Šiuo metu papildų pakavimui naudojame lengvai perdirbamas stiklo pakuotes, o mūsų produkcija žymima FSC kokybės sertifikatu. FSC – tai tvarios miškininkystės iniciatyva. Šis sertifikatas užtikrina, kad mūsų pakuotėms naudojamas popierius nemažina esamų miškų, nes už kiekvieną sunaudotą medį yra pasodinamas naujas. Be to, FSC sertifikatu yra ženklinami tik tie gaminiai, kurie užtikrina sąžiningą darbo užmokestį popieriaus gamybos procese dirbantiems darbininkams bei ne tik miškų, bet ir visos bioįvairovės išsaugojimą.

„Cinkelis“ papildai yra vienas tvariausių papildų pasirinkimų šiandieninėje rinkoje, kuriami pagal pažangias formules bei vadovaujantis sinergijos principais. Didžiuojamės galėdami jums pasiūlyti ne tik kokybiškus, bet ir gamtai draugiškus maisto papildus!

BLOGAS. NAUJAUSI

Peržiūrėti visus

Gyvenimui su cinkeliu 4-as epizodas

Šeimos gydytoja Agnė Misiūtė tinklalaidėje „Gyvenimui su cinkeliu“ pasakoja apie „longivity“ arba, kitaip tariant, ilgaamžiškumą bei ilgesnį gyvenimą. Šis terminas atsiradęs seniai, tačiau kaip pasiekti to, kad kiekvieno iš mūsų gyvenimas būtų ne tik ilgas, bet ir kokybiškas? Kas prisideda prie ilgo gyvenimo ir ką daryti, kad kiekviena diena neštų džiaugsmą ir sėkmę?

Gyvenimui su cinkeliu 3-as epizodas

Gyvensenos medicinos specialistė Vaiva Lukošienė su alergija ir maisto netoleravimu susidūrė iš labai arti ir gerai žino, ką tai reiškia. Tiek ji pati, tiek jos šeimos nariai yra su tuo susidūrę, todėl moteris praėjo nemenkus išbandymus, kol suprato, kaip su tuo gyventi.

Vitaminas D: kai saulės mažai – nepamirškite pasirūpinti vitamino D papildais

Apie vitaminą D ir jo svarbą viešai daugiau pradėta kalbėti dar palyginti neseniai. Prieš kelis metus turbūt ne kiekvienas dar buvo girdėjęs apie šio vitamino naudą ir svarbą mūsų organizmui. O ir šiandien turbūt retas kuris gali tiksliai įvardyti, kam reikalingas vitaminas D bei kaip žinoti, ar jums reikia šio vitamino papildų?

CTA icon

Gaukite išskirtinius pasiūlymus el. paštu!

Pateikdami savo el. paštą sutinkate su mūsų Taisyklėmis ir sąlygomis ir Privatumo politika.

Prašome įvesti el. pašto adresą