Nemokamas pristatymas nuo 30€

Puikus pasirinkimas!

Tarpinė suma (0 items)

0.00

Prekių grąžinimas

1. Užregistruokite grąžinimą

Spustelėkite čia norėdami užsiregistruoti ir užpildyti prekių grąžinimo formą. Lėšų grąžinimo prašymų peržiūra gali užtrukti iki 48 valandų. Kai bus priimtas sprendimas, informuosime Jūsų nurodytu el.paštu.

2. Išsiųskite grąžinamas prekes:

Saugiai supakuokite grąžinamas prekes. Atspausdinkite ir pritvirtinkite mūsų pateiktą siuntimo etiketę prie siuntos išorės. Perduokite siuntą mūsų pakviestam kurjeriui arba išsiųskite paštomatu (priklausomai nuo grąžinimo būdo).

3. Grąžinamos sumos mokėjimo būdai:

Gavę grąžintas prekes informuosime Jūsų nurodytu el. paštu. Visas grąžintinas sumas sumokame naudodami pradinį mokėjimo būdą. Tai gali užtrukti 3-5 darbo dienas nuo tos dienos, kai gausime grąžintas prekes.

Atkreipkite dėmesį, kad grąžinamos prekės privalo atitikti grąžinimo formoje nurodytus kriterijus. Daugiau informacijos apie grąžinimo taisykles galite rasti „Cinkelis“ e-parduotuvės Taisyklės ir sąlygos

Grąžinimo politika ir DUK

Jūs turite 14 dienų grąžinimo terminą, skaičiuojant nuo prekės gavimo dienos. Išsamią informaciją apie užsakymų grąžinimą ir atšaukimą rasite mūsų [taisyklėse ir sąlygose].
Priimame visų užsakymų grąžinimus, jei jie atitinka šiuos kriterijus:

  • Grąžinimo terminas: 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.
  • Prekė buvo nepanaudota ir jos pakuotė yra nepažeista (nepašalintos apsauginės folijos ir nepažeistos išorinės dėžutės). Šis kriterijus taikomas vadovaujantos LR CK 6.228-10 straipsnio 2 p. 5), skirtu sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;

Visas prekes tikrina mūsų kokybės užtikrinimo komanda, jei jos neatitinka aukščiau nurodytų kriterijų, mes negalime grąžinti pinigų ir prekės bus grąžintos klientui jo sąskaita. Jei gavote sugadintą, brokuotą ar netinkamą prekę, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda [[email protected]]. Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame prekių. Jei norite pakeisti prekę, po siuntos grąžinimo reikės pateikti naują užsakymą.Grąžinimo DUK

Visą informaciją, kaip grąžinti užsakymą, rasite čia.

Kai užsakymas bus paruoštas, informuosime Jūsų nurodytu el.paštu.

Siuntos būseną galėsite tikrinti čia arba kurjerių svetainėje.

Jei jūsų grąžinimas atitinka reikalavimus (pagal mūsų grąžinimo politiką), mes sukursime ir atsiųsime jums nemokamą [pašto kurjerio pavadinimas] grąžinimo etiketę.

Gavę grąžintas prekes informuosime Jus Jūsų nurodytu el. paštu. Visas grąžintinas sumas pervedame naudodami pradinį mokėjimo būdą. Tai gali užtrukti 3-5 darbo dienas nuo tos dienos, kai gausime grąžinimą.

Kviečiame atsiųsti mums žinutę [email protected] arba susisiekti su mumis +(370) 60879988

CTA icon

Gaukite išskirtinius pasiūlymus el. paštu!

Pateikdami savo el. paštą sutinkate su mūsų Taisyklėmis ir sąlygomis ir Privatumo politika.

Prašome įvesti el. pašto adresą