Nemokamas pristatymas nuo 30€

Puikus pasirinkimas!

Tarpinė suma (0 items)

0.00

Dažnai užduodami klausimai

Užsakymai, pristatymas, grąžinimas

Taip, ši galimybė taip pat yra mūsų e-parduotuvėje.

Į visus klausimus, susijusius su kita informacija, į kuriuos anksčiau nepateikėme atsakymų, kreipkitės [email protected] ir mes su jumis susisieksime su atsakymu.

Paskyra

Galite lengvai susikurti naują kliento paskyrą. Tiesiog įveskite savo el. pašto adresą bei naują slaptažodį ir jį patvirtinę galėsite pradėti apsipirkti.

  • Paspartinti atsiskaitymo procesą
  • Patikrinti savo užsakymo būseną
  • Peržiūrėti užsakymų istoriją
  • Išsaugoti papildomus adresus (pvz.: siuntimui šeimai ar draugams)

Produkto informacija ir pakuotė

Papildai yra gaminami GMP gamybos standartus atitinkančioje gamykloje. Komponentus tiekiame iš patikimų tiekėjų, o kiekviena mūsų gaminio partija yra išbandyta nepriklausomoje Vokietijos laboratorijoje, taip užtikrinant nepriekaištingą kokybę. Taip pat nuolat atnaujiname formuluotes pagal naujausius mokslo duomenis ir tyrimus, kad papildai būtų ne tik kokybiški, bet ir veiksmingi.

Papildai yra gaminami  GMP gamybos standartus atitinkančioje gamykloje.

Esame atsakingi už aplinkos apsaugą ir išsaugojimą ateities kartoms. Dėl šios priežasties, kur įmanoma, savo gaminius pakuojame į tvaresnes, lengvai perdirbamas pakuotes – stiklą ir popierių. Pasirinkdami mūsų FSC sertifikuotus produktus, prisidedate prie miškų išsaugojimo – remiate iniciatyvą išsaugoti ir atstatyti miškus visame pasaulyje.

Kadangi skirtingos žaliavos taip pat turi skirtingą galiojimo laiką, universalaus atsakymo į tai nėra. Tačiau daugumos mūsų gaminių galiojimo laikas yra 18–36 mėnesiai. Ant pakuotės visada rasite produktų tinkamumo vartoti terminą, kai jie laikomi sausoje, apsaugotoje nuo šviesos ir vėsioje vietoje.

Mūsų kapsules, tabletes ir miltelius turėtumėte laikyti vėsioje, sausoje ir apsaugotoje nuo šviesos vietoje. Visą informaciją apie produkto laikymą galite rasti ant pakuotės.

Turime pasirinkimą papildų, kurie yra specialiai sukurti vegetarams ir veganams. Mūsų produktų ženklinime galite rasti šią informaciją.

Kai kuriuose papilduose gali būti įprastų alergenų. Patikrinkite gaminių etiketes (pagrindinių alergenų ieškokite paryškintu šriftu) arba susisiekite adresu [email protected], suteiksime išsamesnės informacijos.

CTA icon

Gaukite išskirtinius pasiūlymus el. paštu!

Pateikdami savo el. paštą sutinkate su mūsų Taisyklėmis ir sąlygomis ir Privatumo politika.

Prašome įvesti el. pašto adresą