Nemokamas pristatymas nuo 30€

Puikus pasirinkimas!

Tarpinė suma (0 items)

0.00

Gyvenimui su cinkeliu: 1-as epizodas

2024-04-30 Youtube


Kineziterapeutas, asmeninis treneris Mindaugas Žulpa – gerai žinomas savo srities ekspertas. Specialistas su pacientais sprendžia ne tik klausimus, susijusius su sporto šakos pasirinkimu, bet ir padeda atsistatyti po patirtų traumų.

Tinklalaidėje „Gyvenimui su cinkeliu“, kurią veda Timūras Augucevičius, Mindaugas Žulpa papasakojo, kokias didžiausias klaidas daro žmonės, atėję į sporto salę ir kodėl greitai praranda motyvaciją.

Dar daugiau – kineziterapeutas įsitikinęs, kad daugelis žmonių visiškai nesaugo savo fizinės sveikatos, nesirūpina ja ir nesistengia dėti pastangų, kad išsaugotų savo sveikatą: „Mes žinome, kad dantis valytis reikia du kartus per dieną, tačiau sportuoti neiname. Iš to ir kyla didžiausios bėdos – judėjimo skausmai, nugaros, stuburo problemos.“

Taip pat jis kirto ir visiems, kurie be trenerių priežiūros, vos atšilus orams, išskuba bėgioti. Jo teigimu, taip daryti negalima, nes kūnas nėra pasiruošęs be apšilimo didesniam fizinio krūviui, todėl tai dažnu atveju pakenkia labiau nei padeda.

Apie tai, kaip sportuoti teisingai ir salėje išvengti traumų, kviečiame žiūrėti jau dabar.


CTA icon

Gaukite išskirtinius pasiūlymus el. paštu!

Pateikdami savo el. paštą sutinkate su mūsų Taisyklėmis ir sąlygomis ir Privatumo politika.

Prašome įvesti el. pašto adresą