Nemokamas pristatymas nuo 30€

Puikus pasirinkimas!

Tarpinė suma (0 items)

0.00

Žiūrėti naujausius tinklaraščio įrašus

Gyvenimui su cinkeliu 4-as epizodas

Šeimos gydytoja Agnė Misiūtė tinklalaidėje „Gyvenimui su cinkeliu“ pasakoja apie „longivity“ arba, kitaip tariant, ilgaamžiškumą bei ilgesnį gyvenimą. Šis terminas atsiradęs seniai, tačiau kaip pasiekti to, kad kiekvieno iš mūsų gyvenimas būtų ne tik ilgas, bet ir kokybiškas? Kas prisideda prie ilgo gyvenimo ir ką daryti, kad kiekviena diena neštų džiaugsmą ir sėkmę?

Gyvenimui su cinkeliu 3-as epizodas

Gyvensenos medicinos specialistė Vaiva Lukošienė su alergija ir maisto netoleravimu susidūrė iš labai arti ir gerai žino, ką tai reiškia. Tiek ji pati, tiek jos šeimos nariai yra su tuo susidūrę, todėl moteris praėjo nemenkus išbandymus, kol suprato, kaip su tuo gyventi.

Gyvenimui su cinkeliu 2-as epizodas

Mantas Strolia apie „kačiokus” ir ar tikrai alinanti treniruotė yra tai, ko labiausiai reikia. Profesionalus slidininkas Mantas Strolia sako, kad sportas – pats tiesiausias kelias į gerą fizinę sveikatą, nuotaiką ir emocinę gerovę. Vis tik, jo teigimu, neretai siekiant gerų rezultatų yra perlenkiama lazda.

Gyvenimui su cinkeliu: 1-as epizodas

Mindaugas Žulpa apie norą sportuoti, sportininkų klaidas ir nugaros skausmus. Kineziterapeutas, asmeninis treneris Mindaugas Žulpa – gerai žinomas savo srities ekspertas. Specialistas su pacientais sprendžia ne tik klausimus, susijusius su sporto šakos pasirinkimu, bet ir padeda atsistatyti po patirtų traumų.

Norite gyventi ilgai? Pasirodo, tiesiog reikia mėgautis gyvenimu!

Nugyventi laimingą ir ilgą gyvenimą nori visi. Deja, ne visiems pavyksta tai padaryti. Amžinos jaunystės žmonės ieško jau nuo seniausių laikų – nuo alchemikų ir jų filosofinio akmens paieškų iki šiuolaikinės medicinos ir bandymų sustabdyti senėjimą, paskatinti ląstelių atsinaujinimą, sumažinti raukšles ir t. t. Šiame straipsnyje norime plačiau patyrinėti ilgaamžiškumo temą. Ar nugyventi 100 metų 21 a. vis dar yra utopija? Ką daro ir ko nedaro žmonės, jau sulaukę savo 100-ojo jubiliejaus? Galbūt galime iš jų šio to pasimokyti? Tai – idėjos ir patarimai jums, kad savo gyvenimą kuo labiau priartintumėte prie (o gal ir perkoptumėte) 100 metų ribos!

Apie sveiką miegą. Kaip susikurti sveiko miego rutiną?

Miegodami praleidžiame beveik trečdalį savo gyvenimo. Taigi miego kokybė svarbi ne tik kūdikystės ar vaikystės laikotarpiu, bet ir visą gyvenimą. Gerai pailsėję mes jaučiamės taip lyg galėtume kalnus nuversti. O pavargę, mieguisti esame linkę viską matyti pesimistinėmis spalvomis, trūksta motyvacijos, energijos kažką daryti. Šis straipsnis yra skirtas būtent tiems, kuriems šiuo metu sunku užmigti ar kokybiškai išsimiegoti. Straipsnyje papasakosime apie miego svarbą, apie tai, kaip susikurti tinkamą miego rutiną bei kokie maisto papildai gali pagerinti miego kokybę bei padėti atrasti miego džiaugsmą!

Cinkas – vienas svarbiausių metalų, kurio trūksta kas ketvirtam žmogui

Cinkas, tai vienas iš nedaugelio elementų, kurio privalo būti mūsų lėkštėje! Šiame straipsnyje papasakosime, ką reikėtų įtraukti į savo mitybą, kad cinko su maistu gautumėte pakankamai ir kokiais atvejais jums galėtų būti reikalingi cinko papildai.

Svarbiausi vitaminai ir mineralai šaltajam sezonui

Vitaminai, mineralai yra būtini daugeliui fiziologinių procesų organizme, įskaitant medžiagų apykaitą, imuninę sistemą, odos ir plaukų sveikatą, raumenų ir kaulų stiprumą, taip pat nervų sistemos funkcionavimą. Vasarą dažnai valgome daugiau šviežių vaisių, daržovių, kurie yra pilni įvairių vitaminų. Taip pat daugiau būname saulėje, todėl gauname daugiau vitamino D. Rudenį ir žiemą kai kurių vitaminų, mineralų atsargos organizme gali pradėti sekti.

Kolageno ABC: kam jis reikalingas, kokį tipą rinktis, kada pradėti vartoti

Maisto papildų įvairovėje lengva pasiklysti– siūlomi įsigyti patys įvairiausi papildai ar jų kombinacijos. Kad jums būtų lengviau išsirinkti ir apsispręsti, kviečiame susipažinti su vienu iš jų – kolagenu. Skaitydami toliau sužinosite apie tai, kokį kolageną geriausia rinktis bei į ką atkreipti dėmesį skaitant papildų sudėtį, kiek skirtingų kolageno tipų yra bei kuo jie skiriasi.

Omega rūgštys jūsų gerai savijautai! Sužinokite apie jas daugiau

Omega riebalų rūgštys – viena iš maisto medžiagų, kurios mūsų organizmui reikia visą gyvenimą. Nuo pat augimo pradžios mamos gimdoje iki vėlyvos senatvės. Dažniausiai girdime tik apie omega-3 naudą, tačiau be jos svarbios yra ir omega-6 bei 9 rūgštys. Naujausi tyrimai rodo, kad vakarų šalių mityboje su maistu šių rūgščių gauname nepakankamai arba gauname netinkamą proporciją. Todėl labai svarbu koreguoti mitybą. Šiame tekste norime daugiau papasakoti apie tai, kokios omega riebalų rūgštys egzistuoja, kuo jos skiriasi, kuriuos papildus vartoti ir kuo, apskritai, omega riebalų rūgštys yra svarbios mūsų organizmui.­

Tūkstantmečius žinomi grybai yra naudingi ir 21 amžiuje?

Augalų ir grybų įvairovė nepaliauja mūsų stebinti! Norime ir jus supažindinti su šauniuoju grybų ketvertu ir jų naudingomis savybėmis. Lion's Mane, Chaga, Caterpillar fungus ar tiesiog kordicepsas bei Reishi, tikriausiai, yra mažai girdėti pavadinimai? Tačiau po jais slepiasi šimtmečius ir net tūkstantmečius žmonių vartoti grybai. Jie žinomi daugelyje kultūrų ir kai kuriais atvejais fiksuojami net tokių istorinių asmenybių kaip Hipokratas raštuose. Kas yra šie grybai ir kuo jie gali būti naudingi? Šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie šiuos liaudies praktikose jau daugelį metų vartojamus grybus bei istorinius jų pritaikymo būdus.

Magnis - “gyvybės mineralas” puikiai savijautai ir sveikatai

Magnis – mikroelementas, priskiriamas mineralų grupei. Jis turi itin didelę svarbą gerai žmogaus kūno savijautai ir funkcionalumui palaikyti. Įvairiuose šaltiniuose randama, kad su maistu gaunamas magnis dalyvauja net 320 skirtinguose organizmo procesuose ir turi reikšmingą įtaką daugiau nei 300 įvairiausių fermentų veikloje. Todėl galime drąsiai teigti, kad magnis yra vienas svarbiausių mikroelementų organizmo procesuose, kurie prisideda prie puikios savijautos palaikymo.

CTA icon

Gaukite išskirtinius pasiūlymus el. paštu!

Pateikdami savo el. paštą sutinkate su mūsų Taisyklėmis ir sąlygomis ir Privatumo politika.

Prašome įvesti el. pašto adresą