Nemokamas pristatymas nuo 30€

Puikus pasirinkimas!

Tarpinė suma (0 items)

0.00

Gerai savijautai

Norite gyventi ilgai? Pasirodo, tiesiog reikia mėgautis gyvenimu!

Nugyventi laimingą ir ilgą gyvenimą nori visi. Deja, ne visiems pavyksta tai padaryti. Amžinos jaunystės žmonės ieško jau nuo seniausių laikų – nuo alchemikų ir jų filosofinio akmens paieškų iki šiuolaikinės medicinos ir bandymų sustabdyti senėjimą, paskatinti ląstelių atsinaujinimą, sumažinti raukšles ir t. t. Šiame straipsnyje norime plačiau patyrinėti ilgaamžiškumo temą. Ar nugyventi 100 metų 21 a. vis dar yra utopija? Ką daro ir ko nedaro žmonės, jau sulaukę savo 100-ojo jubiliejaus? Galbūt galime iš jų šio to pasimokyti? Tai – idėjos ir patarimai jums, kad savo gyvenimą kuo labiau priartintumėte prie (o gal ir perkoptumėte) 100 metų ribos!

Omega rūgštys jūsų gerai savijautai! Sužinokite apie jas daugiau

Omega riebalų rūgštys – viena iš maisto medžiagų, kurios mūsų organizmui reikia visą gyvenimą. Nuo pat augimo pradžios mamos gimdoje iki vėlyvos senatvės. Dažniausiai girdime tik apie omega-3 naudą, tačiau be jos svarbios yra ir omega-6 bei 9 rūgštys. Naujausi tyrimai rodo, kad vakarų šalių mityboje su maistu šių rūgščių gauname nepakankamai arba gauname netinkamą proporciją. Todėl labai svarbu koreguoti mitybą. Šiame tekste norime daugiau papasakoti apie tai, kokios omega riebalų rūgštys egzistuoja, kuo jos skiriasi, kuriuos papildus vartoti ir kuo, apskritai, omega riebalų rūgštys yra svarbios mūsų organizmui.­

Svorio mažinimas: kad rezultatai džiugintų ilgai

Internete galima rasti milijonus patarimų apie tai kaip mesti svorį: nuo gyvenimo būdo pakeitimų iki skirtingų receptų ir mitybos planų. Šiame straipsnyje norėtume žengtelti žingsnelį atgal ir pabandyti į svorio metimą pažvelgti platesniu žvilgsniu. Kas išvis lemia svorio metimo sėkmę (ar nesėkmę)? Ar tikrai norint numesti svorio užtenka tik sumažinti kalorijų kiekį? O kokią įtaką svorio metimui turi sportas bei kaip gali padėti šiuolaikiniai maisto papildai? Kviečiame kartu susipažinti su keliais įdomiais mokslininkų tyrimais bei jų patarimais kaip svorį mesti yra geriausia. Straipsnyje pateikiame nuorodas į cituojamas mokslinius straipsnius, tad jei vienas ar kitas teiginys sudomina – spauskite ant nuorodos ir susipažinkite išsamiau!

CTA icon

Gaukite išskirtinius pasiūlymus el. paštu!

Pateikdami savo el. paštą sutinkate su mūsų Taisyklėmis ir sąlygomis ir Privatumo politika.

Prašome įvesti el. pašto adresą